Děkujeme za vaše hlasy

11,23 % Děkujeme!

V říjnu 2018 jste pět z nás vyslali do zastupitelstva Pardubic. Stali jsme se silnou, konstruktivní opozicí vedení města. Kromě toho zástupci pirátských kandidátek uspěli také ve čtyřech městských obvodech a Sezemicích.

Pardubice

V Pardubicích jsme s 11,23 % hlasů získali 5 zastupitelských křesel. Piráti se stali třetí nejsilnější stranou a hlavní opozicí vedení města. Zastupiteli se stali:

Sezemice

Kandidátka Nezávislí Sezemic a obcí získala 10,14 % hlasů a 1 křeslo v 15členném zastupitelstvu. Obsadil jej pirátský kandidát Filip Mezera, který získal nejvíce preferenčních hlasů a vyskákal ze třetího místa.

Pardubice I

V Pardubicích I – střed jsme se s 14,80 % hlasů stali druhou nejsilnější stranou se 3 mandáty. Podobně jako na „velké“ radnici jsme hlavní opozicí vedení obvodu. Naši zastupitelé jsou:

Pardubice II

V Pardubicích II – Polabiny naše společná kandidátka Piráti, Naše Pardubice a Zelení dosáhla rovněž na stříbrnou pozici s 13,03 % hlasů a 2 křesly v zastupitelstvu. Obsadili je:

Pardubice V

Také v Pardubicích V – Dukla se Piráti stali druhou nejsilnější stranou a tvrdou opozicí vedení obvodu. Získali 13,28 % hlasů a 2 zastupitelské mandáty. Zastávají je:

Pardubice VI

Nezávislá kandidátka PRO ŠESTKU podporovaná Piráty v městském obvodu Pardubice VI – Svítkov získala 8,70 % hlasů a 1 zastupitele. Díky preferenčním hlasům se jím ze třetího místa kandidátky stal náš člen Ondřej Karas.


Pirátští poslanci

22 poslanců, 3 europoslanci, zastoupení v Senátu

A k tomu zastupitelé ve čtyřech krajích a přes 500 křesel pirátským kandidátkám v obcích celé republiky. Piráti jsou nejsilnější liberální stranou v Česku s více než desetiletou historií.

Podpořte Piráty na Pardubicku

Sledujte nás, pomozte nám v kampaních, expertních týmech nebo se rovnou naloďte na naši palubu!

Chci se zapojit!
Navrhni úpravu